Gönderen Konu: Neo Coin Hakkında  (Okunma sayısı 868 defa)

Çevrimdışı cristianfloki

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
Neo Coin Hakkında
« : Mart 28, 2019, 04:44:01 ÖS »
Neo  2014 te geliştirilmeye başlanmış,Çin merkezli blockchain tabanlı uygulama geliştirme projesidir.Çin’in en çok bilinen coinlerinden olan Neo Çin’in Etherium’u olarak adlandırılmakta

ve Çin’in ilk açık kaynak kodlu orijinal kripto para birimi olarak piyasada kendisine yer bulmuş durumda.2014 yılında Antshares adıyla hayat bulan proje,daha sonra ismini Neo olarak

değiştirmiştir. Neo platformlarında kullanılmak üzere Gas adında bir altcoini daha mevcuttur. Neo ve Gas coinlerinde transfer ücreti yoktur.Örneğin;Binance kripto para borsasında Neo aldığınızda komisyon

ödersiniz fakat Neo larınızı başka bir cüzdan veya borsaya transfer yaptığınızda herhangi bir ücret ödemezsiniz. Bu nedenle ödeme aracı olarak kullanmak için ideal bir kripto para birimidir.Neo coinlerinizi

cüzdanınızda veya borsa hesabınızda tuttuğunuzda size belli miktarlarda Gas coin ücretsiz olarak vermektedir. Elinizde bulunan Neo miktarına günlük aylık ve yıllık periyotlarda ne kadar kazandığınızı gösteren

hesaplama aracına www.neotogas.com adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Neo proje takımının arkasında City Of Zion ekibi geliştirici olarak bulunmaktadır. Proje konularında uzman olarak bilinen bu grup

Blockchain community tarafından ilgiyle yakından takip edilmektedir.Ayrıca Neo platformu üzerinde halihazırda kullanılan 100 den fazla uygulama mevcuttur.

Neo coin için toplam ulaşılabilecek coin sayısı 100 Milyon olarak planlanmıştır ve şu anda dolaşımda 65 milyon adet kullanılmaktadır.
« Son Düzenleme: Mart 28, 2019, 04:45:42 ÖS Gönderen: cristianfloki »

Çevrimdışı Kafqa

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Neo Coin Hakkında
« Yanıtla #1 : Mart 28, 2019, 06:50:38 ÖS »
Güzel bilgi. Paylaşım için Teşekkürler.. Gayet net.
Anlaşılan az biraz porföyde neo saklamak gerek..
Transferleri genel de xrp ile yapıyordum fee nin 0 olduğunu yeni öğrendim. Bundan sonra transfer de öncelikli koin NEO

Çevrimdışı coinman

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Mayıs 01, 2020, 09:09:41 ÖS »
Neo'dan beklentim çok büyük,mutlaka kenarda bir köşede tutulması gereken coin

Çevrimdışı coinman

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Mayıs 01, 2020, 09:10:43 ÖS »
Yakın süre önce 100 liraya kadar çıkmış büyük düşüş ile 40'lara kadar gerilemişti ancak şuan yine 60 lira seviyelerinde.Büyük yükselişi olacaktır.

Çevrimdışı coinman

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Mayıs 01, 2020, 09:12:18 ÖS »
Eos ile fiyat farkları olsa da hangisinin yatırımcısına daha çok kazandıracağını ciddi anlamda merak ediyorum

Çevrimdışı yilmaz

• Administrator
  • Full Member
    • Profili Görüntüle
    • Kripto Bülten
« Yanıtla #5 : Mayıs 02, 2020, 11:34:21 ÖS »
Eos ile fiyat farkları olsa da hangisinin yatırımcısına daha çok kazandıracağını ciddi anlamda merak ediyorum

$NEO ile $EOS arasında yapısal anlamda ciddi farklılıklar bulunuyor.

En önemlisi ise $NEO'nun gayrı-merkezi yapıda işlemesine karşın, $EOS için aynı durumu net olarak ifade edemiyor. EOS ağının merkezinde yer alan ekip nedeniyle ciddi anlamda soru işaretlerini beraberinde getiriyor.

Yine arkalarında olan güç bakımından da $NEO'nun daha ön planda olduğunu düşünüyorum.

Tabii süreç nasıl ilerleyecek takip etmek önemli.