Gönderen Konu: Pc'nizden Bitcoin Kazanın Günlük Ödeme Browser İle Bitcoin Madencisi Olun !  (Okunma sayısı 889 defa)

Çevrimdışı royan84511

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
CryptoTab, Google Chrome gibi bir tarayıcı uygulamasıdır. Bu tarayıcıyı kullanarak bitcoin üretebilirsiniz . İşlemcinizin gücüne bağlı olarak günlük üretilen bitcoin değişkenlik gösterecektir. İş yerinde 2 tane pc de deneme amaçlı başladım ve ödeme kanıtları alınca sizler ile de paylaşmak istedim. Bilgisayarlar sadece gün içerisinde aktif oluyor. Bilgisayarda hem günlük işlerimi sağlıyorum hemde ufakta olsa bitcoin kazanmış oluyorum. Bilgisayarlarda herhangi bir yavaşlama kasma olmamaktadır.

Chrome gibi indirin kurun ister normal browser gibi kullanın isterseniz sadece BTC üretmesi için simge durumuna alın dursun üretsin

programı kurduktan sonra gmail hesabınızla giriş yapıyorsunuz

sonra karşınıza 0.0000000 BTC gbi yazan bir ekran gelecek ( aşağıdaki görselde )

sol en üstteki mining yazan mavi barı max yazısına getirin ve bitcoin üretmeye anında başlayın

Ana hesap ve ana hesaba bağlı refli hesap olarak 1tane kullanmaktayım. Bu sayede hem reften kazanç sağlıyorum hemde üretimden.

Ödemeleri Paribu'da ki BTC cüzdan hesabıma aktarıyorum. ödemeler talep ettikten 1 gün sonra yapılıyor hatta bazen aynı gün yapıldığı bile oluyor. araştırdığım kadar ile netten ödeme alamayan hiç kimse yok ve hiç bir şikayete rastlamadım

BTC Üretimi pcnizin gücü oranında değişkenlik göstermekte ve minimum ödeme oranı : 0.00001 BTC olduğunda talep edebiliyorsunuz.

SİTE LİNKİ :https://cryptotabbrowser.com/11622425 ( Refli linktir beraber kazanalım) ref ile üye olan arkadaşlara yardımcı olurum ödeme alma vb konularda nasıl yapıldığı hakkında

visitors can't see pics , please register or login

ref üzerinden üye olan tüm arkadaşlara çok teşekkürler takıldığınız konularda pm ile ulaşabilirsiniz

Arkadaşlar ödeme talep edilmiş ve aynı gün ödeme paribu btc adresime yatmıştır

https://cryptobrowser.site/ refsiz link

Çevrimdışı Bitcoin

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
Açıkçası bu tarz siteler ile uğraşmanın günümüzde hiçbir mantıklı açıklamasının kalmadığını düşünüyorum.
Binlerce dolar değerindeki ekipmanlarla madencilik yapanlar bile zarar edebiliyorken ve madenciliğin bu kadar zorlaştığı ve zorlaşıyor olduğu bir dönemde salt bilgisayar gücü ile kazanç elde etmek imkansıza yakın. kazanacağınız kuruşların, yorulan bilgisayarınızdan daha önemli olduğunu düşünmeyin derim.

Çevrimdışı davidsolarzano

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
Bende bu tarz şeyleri yapmaya olumlu bakmıyorum. İşleriniz ve kazançlarınız için en uygun olan borsaya üye olmak daha iyi bence. Ben mesela hem yurt dışında çalışıyorum hem de Türkiye'de ve inanın bu kripto parlar için sadece yerel bir borsa ile çalışmak çok zor komisyonu ayrı ödemeleri ayrı zor. Ben onun için Thodex'e üye oldum tavsiye ederim ama ilk önce bence bir borsaya üye olmayı düşünmelisin.

Çevrimdışı BitcoinZede 1

• Newbie
  • *
  • ERC-20:
    • Profili Görüntüle
Borsalar hakkında araştırma yapılması sektöre girerken olmazsa olmaz; fakat bana göre borsadan da öncelikli olarak kişinin sektörü araştırması gerektiğidir. Borsadan önemlisi de yatırım yapmak için yeterli sermaye olup olmadığıdır.

Çevrimdışı yilmaz

• Administrator
  • Full Member
    • Profili Görüntüle
    • Kripto Bülten
Önceki arkadaşlar da ifade etmiş; fakat ben de görüşümü aktarmak istiyorum.

Öncelikle, Bitcoin 108 EH/S hashrate ile kazılıyor. Bu da madencilikten para kazanmak istiyorsanız, çok güçlü ekipmanlarla bu işe atılmanız gerektiği anlamına gelir. 100 TH/S ile madencilik yapıyor olsanız dahi; senelik kazancınız pek dişe dokunur bir meblağ olamayacakken, salt pc/browser tabanlı bir madenciliğin ne kadar düşük hatta yok hükmünde bir kâr potansiyeli olabileceğini varın siz tahmin edin ya da hesaplayın.

Bu yazdıklarımdan cephe almaya çalışmayın; aksine eğer madencilik işine girmek istiyorsanız, bu alanı gerçekten iyi araştırmanızı önermek için size net bilgilerle yanıt vermek istedim.

Madencilikte eskisi gibi kolay para kazanmak mümkün değil; ekipman, madencilerin bir numaralı silahı. Bir de elektrik masrafını iyi hesaplamak, işe başlamadan önce yapılması gereken en önemli adımdır. Aksi takdirde; ekipman parası ve zaman kaybı üzerine bir de elektrik faturası sizi zor bir duruma sokabilir. Zor duruma sokmasa bile gülünç bir duruma sokacaktır. Çünkü madencilikte yanlış hamle kaybettirir; doğru hamle ve hesaplama size para kazandırır.

Umarım yeteri kadar aydınlatıcı olmuştur.