Gönderen Konu: Bitexen Borsası yeni üyelere 125 TL değerinde 5 EXEN token dağıtıyor!  (Okunma sayısı 389 defa)

Çevrimdışı Bitcoin

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
Türkiye'de faaliyet gösteren BitExen Borsası, üye toplamak ve müşteri kitlesini genişletebilmek adına kendi native tokenı olan EXEN tokanlarını ücretsiz olarak dağıtıyor.

Yapmanız gerekenler

Bitexen'e üye olduğunuzda ve kimlik-adres doğrulamanızı tamamladığınızda, veya referansınızla gelen kullanıcılar kimlik-adres doğrulamalarını tamamladıklarında EXEN Coin hesabınıza otomatik olarak yüklenir.

Hesabınıza yüklenen EXEN Coin'i dilerseniz uzun vadede değerlendirmek için hesabınızda tutabilirsiniz veya EXEN/TRY alım-satım tahtasını kullanarak Türk Lirası karşılığında başka kullanıcılara satabilirsiniz. Dilerseniz yine EXEN/TRY alım-satım tahtasını kullanarak başka kullanıcılardan EXEN Coin satın alabilirsiniz.

Çok uzun sürmeyen ve işi yokuşa sürmeden tokenları hesabınızda bulacaksınız. Daha önce üye oldum ve kazandığım tokenları tepede sattım. Ardından Bitcoin alıp başka borsaya sorunsuz bir şekilde transfer ettim.

BitExen Borsası'nın dağıttığı 5 $EXEN tokenı alabilmen için aşağıdaki linkten üye olabilirsin.

O zaman linke tıklayıp üye olmayı unutma!

Üye olmak ve 125 TL değerindeki EXEN Tokenlarınızı almak için tıklayın
« Son Düzenleme: Haziran 16, 2020, 02:06:14 ÖS Gönderen: Bitcoin »